KONST / Litografier / Färglitografi 13095221
nr 1309 5221
Carl Kylberg
(1878-1952), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 354/360, landskap med hus. Motivet: 52x64 cm
Carl Kylberg, svensk bildkonstnär född 1878, död 1952.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 24 februari 2020
kl 19:15:36
300 kr
500 kr
800 kr
1.000 kr